Tempo Finanse sp. z o.o.

Z radcą prawnym Piotrem Szyroczyńskim, prowadzącym Kancelarię Radcy Prawnego z siedzibą w Łajskach współpracujemy od blisko trzech lat.

Pragniemy zarekomendować Kancelarię Radcy Prawnego Piotra Szyroczyńskiego jako solidną firmę oferującą bardzo wysoki poziom usług prawnych i realizującą w sposób terminowy i profesjonalny powierzone jej zadania.

Radca prawny Piotr Szyroczyński wykorzystując posiadaną wiedzę, doświadczenie zawodowe oraz szerokie kompetencje, wielokrotnie doradzał nam satysfakcjonujące i zabezpieczające naszą firmę rozwiązania prawne, a także z powodzeniem reprezentował nas w procesach sądowych.

Z pełnym przekonaniem możemy polecić potencjalnym kontrahentom radcę prawnego Piotra Szyroczyńskiego, jako kompetentnego partnera biznesowego, który wykorzystując nabytą wiedzę i doświadczenie oferuje usługi prawne na najwyższym poziomie.

PHU Autopol Paweł Szcześniak

Z radcą prawnym Piotrem Szyroczyńskim współpracuję od dwóch lat. Mecenas Piotr Szyroczyński świadczy na moją rzecz bieżącą obsługę prawną w zakresie zastępstwa procesowego, z powodzeniem reprezentując mnie w sądzie. Dzięki profesjonalnej pomocy prawnej Mecenasa Piotra Szyroczyńskiego wiele spraw sądowych zakończyło się dla mnie wygraną.
Wysoko sobie cenię sobie zarówno głęboką wiedzę merytoryczną jaka posiada Mecenas Piotr Szyroczyński, jak i jego zaangażowanie w prowadzone w moim imieniu sprawy, a także kulturę osobistą.
W związku z powyższym pragnę zarekomendować potencjalnym Klientom Mecenasa Piotra Szyroczyńskiego jako profesjonalistę, świadczącego usługi prawne na najwyższym poziomie.